Tvůj nákupní profil
Oblíbené
Doporučené

Obchodní podmínky

Pro nakupující

Catigood je ve vztahu mezi kupujícím a obchodníkem pouze zprostředkovatel, celý obchod se řídí obchodními podmínkami prodávajícího.

Plné znění podmínek užívání (PDF)

Pro prodejce

  1. Obchodník nesmí porušovat pravidla Facebooku (ani dobrých mravů), žádná pornografie, žádné spamy, žádné podvodné stránky
  2. Obchodník odpovídá za aktuálnost dat - hlavně hlídejte dostupnost zboží, triky typu nabízím zboží, které sice nejsem schopen dodat, ale hlavně jsem ve vyhledávání, nemáme rádi ani my, ani naši zákazníci.
  3. Není povoleno znevýhodňovat cenu zboží proti cenám na e-shopu a to ani tak, že zadáte slevu za Caticoiny na uměle navýšenou cenu zboží, aby po vybrání slevy odpovídala ceně na e-shopu.
  4. Registrujte aktuální údaje - vše je ručně kontrolováno, děláme maximum pro eliminaci podvodů, snažte se tedy předejít nedorozumnění.
  5. Po přijetí objednávky v co nejkratším čase potvrďte odkazem v emailu její přijetí.
  6. Catigood s.r.o. je ve vztahu mezi kupujícím a obchodníkem pouze zprostředkovatel, celý obchod se řídí obchodními podmínkami prodávajícího.
  7. Služba je do konce roku 2010 zdarma, zpoplatněna bude dle domluvy % z prodeje (dle prodávaného sortimentu), popřípadě jako pro inzerenty PPC reklam zdarma. Obchodník bude informován o ceně a potvrzením jí akceptuje, v opačném případě bude bez sankcí služba ukončena.
Plné znění podmínek užívání pro prodejce (PDF)